JXTC Departure - шаблон joomla Создание сайтов

بنام خدا

با سلام و عرض ادب

من سيده افسانه دارقدسى هستم دبير بازنشسته منطقه 8 تهران، محقق و نويسنده، حدود 3 سال است در پى رسيدن به پاسخ يك سوال مطالعات زيادى كرده ام.

و سوال من اين بود:

"چرا عده قليلى از مردم در هر كارى موفق ميشوند و دست به هر چه ميزنند طلا ميشود ولى جمعيت كثيرى هستند كه به هر درى ميزنند و تلاش زيادى ميكنند اما روز به روز اوضاعشان تاسف بارتر ميشود و هيچگاه بخت خوش به آنها رو  نميكند؟"

من ابتدا از مطالعه كتب خارجى كه همگى ترجمه شده بودند شروع كردم و خداوند با مطالعه آنها سريع اصول موفقيت را به من نشان داد زمانيكه شروع بكار بردن آن اصول كردم تغييرات بزرگى در زندگى ام روى داد روابطم با ديگران به نحو چشمگيرى ارتقا يافت، در مدت كوتاهى توانستم ٣ كتاب عالى بنويسم و اكنون نيز در راستاى اهدافم، مشغول تحصيل در رشته روانشناسى هستم.
با شروع اين تغييرات، روزى به خود گفتم: ما كه مسلمانيم و كاملترين دستور زندگى در دست ماست"قرآن"
اين شد كه به سمت قرآن كشيده شدم با خريد يك دوره ٢٧جلدى تفسير نمونه آقاى مكارم شيرازى، كارم را شروع كردم.
اما خداوند قبل از اينكه حتى شروع به مطالعه تفسير قرآن بكنم چنان با من همراه بود كه معجزه وار ،براى هر يك از قوانينى كه آموخته بودم ، آيه اى از قرآن يا حديثى از پيامبر(ص)واهل بيتش را به من نشان داد.
قوانين ثابتى هست كه افراد موفق آنها را بكار ميبرند. عده اى هم هستند كه بدون رعايت اين قوانين ،موفقيتهايى را كسب ميكنند ولى اين نوع از موفقيتها كه در راستاى قوانين نيست گذرا هستند اين افراد از ديدگاه ديگران بسيار خوشبخت به نظر ميرسند ولى در داخل زندگى شخصى و خصوصى مشكلات زيادى دارند و صد البته عاقبت خوشى هم ندارند چه بسيار افرادى كه همه فكر ميكردند موفق هستند،ولى چيزى جز خسران نصيبشان نشده است.

""آقای رابرت کیوساکی در کتاب پدر ثروتمند،پدرفقیر می گوید: در سال 1923 گروهی از بزرگترین ثروتمندان در هتل "اج واتر"در شیکاگو با هم ملاقات کردند در بین آنها چارلزشواب مدیر بزرگترین شرکت استیل سازی،ساموئل اینسول رئیس بزرگترین شرکت خدمات شهری دنیا ، هواردهاپسون مدیر بزرگترین کمپانی گاز ، ایوارکروگر رئیس کمپانی اینترنشنال مچ، لئون فریزیر رئیس بانک اینترنشنال ستل منتس ، ریچاد دویتنی رئیس سازمان بورس اوراق بهادار نیویورک ، آرتور کاتن و جس لیورمور دونفر از بزرگترین خرید و فروش کنندگان سهام وآلبرت فال یکی از اعضای کابینه رئیس جمهور هردینگ به چشم میخوردند.بیست وپنج سال بعد 9نفر  از اين افراد، زندگیشان بدین صورت پایان یافت:شواب  با فقر بعد از پنج سال با پولهای قرضی از دنیا رفت، اینسول ورشکسته و در یک کشور خارجی مُرد ، کروگر و کاتن نیز ورشکسته از دنیا رفتند ، هاپسون دیوانه شد ، ویتنی و آلبرت  از زندان آزاد شدند،  فریزیر و لیورمور خودکشی کردند. رابرت کیوساکی در ادامه این مطلب میگوید:گمان نمیکنم کسی بتواند بگوید که به راستی چه اتفاقی برای این مردان افتاد!!""

من هیچ قضاوتی نمیکنم یعنی اصلاً نمیتوانم قضاوت کنم ولی شک ندارم هرکس که با قوانین وسنتهای الهی هم راستا و در یک جهت  باشد هم در دنیا و هم در آخرت عاقبت بخیر خواهد شد.

در اينجا سعى ام بر اين بوده است كه مردم را در درك صحيح قوانين موفقيت،يارى كنم.

مطالبى كليدى جهت رؤيت همه بازديدكنندگان سايت ارائه گرديده است.

محصولات سايت نيز در راستاى قوانين موفقيت تدوين شده اند و چنانچه دوستان تمام فعاليتهايى را كه در فايلهاى محصولات ارائه گرديده به طور كامل انجام دهند، يقين دارم به موفقيتهاى چشمگيرى دست خواهند يافت.

سعادت شما در دنيا و آخرت خواسته عميق قلبى من است.

سيده افسانه دارقدسى

logo-samandehi