JXTC Departure - шаблон joomla Создание сайтов

معرفی کتاب

من در سال 88 بازنشسته شدم و تا سال93 مشغول استفاده از اوقات بازنشستگی بودم زیرا همانند هر خانم کارمندی مدتها بود منتظر چنین روزهایی بودم تا اینکه در سال 93 خیلی اتفاقی با قانون جذب آشنا شدم


من در سال 88 بازنشسته شدم و تا سال 93 مشغول استفاده از اوقات بازنشستگی بودم زیرا همانند هر خانم کارمندی مدتها بود منتظر چنین روزهایی بودم تا اینکه در سال 93 خیلی اتفاقی با قانون جذب آشنا شدم و مطلبی را که مضمونش این بود که" هرکس سرنوشت خود را با افکارش میسازد " در یکی از شبکه های اجتماعی مشاهده کردم .این مطلب مدتی ذهن مرا به خود مشغول کرد، چگونه عده ای با افکارشان خوشبخت شده اند و عده ای دیگر خود را با فکرشان بیمار و یا بدبخت کرده اند و هرگز طعم خوشبختی و آسایش را نمی چشند ؟؟

تا اینکه تصمیم خود را گرفتم ،کتب متعددی را در مورد قانون جذب مطالعه کردم  کاربرد آنرا آموختم وخیلی زود آثارش در زندگی روز مره من هویدا شد وگاهی چنان شگفت زده میشدم که حد ندارد .

پس از چندی ، سوالی در ذهنم ریشه دَواند "پس دعا چیست که اینقدر به آن توصیه شده است؟؟" با این سوال سیر جدید مطالعاتم شروع شد  اما این بار در مورد "دعا و شرایط آن"!!!.در مسیر جدیدم ، تفسیر نمونه و تفسیرالمیزان و کتاب بیست گفتار آقای مطهری، بیشترین کمک را به من کردند و به سوالاتم پاسخ دادند.چیزی که مرا بسیار شگفت زده کرد این بود که "دعا " و "قانون جذب" دارای مراحل یکسانی بودند : در خواست-یقین(یا باور)-اقدام .

باورم نمیشد چیزی که من در کتب خارجی دنبال آن می گشتم از 1400 سال پیش در دسترس ما مسلمانان بوده است . قانون جذب شرایطی را بیان میدارد که این شرایط در شرایط دعا نیز ذکر شده است مانند حس شادی ،امید و یقین .  آری قانون جذب همان دعاست!!! با قانون جذب آموختم که چگونه میتوان دعایی کرد که اجابت آن قطعی باشد. من مفهوم حدیثِ :واذا دعوت فظن حاجتک بالباب  را فهمیدم این حدیث از امام صادق (ع) است که میفرمایند :آنگاه که دعا میکنی حاجت خود را دم در آماده فرض کن .یعنی هنگام دعا باید خوشحال و سپاسگزار بود

من شده بودم مغناطیس و هر آنچه را که در زندگی روزمره نیاز داشتم به شکلی دریافت میکردم البته این وضع همچنان ادامه دارد .از آن پس هرآنچه را که آموخته بودم به دیگران آموزش میدادم تا اینکه با خود فکر کردم بهتر است کتابی بنویسم وتمام چیزهایی راکه آموخته ام ثبت کنم در چاپ اول فقط220عدد از آنرا چاپ کردم وتعداد زیادی از آنهارا هدیه دادم و خیلی زود  بازخوردهای عالی دریافت کردم که مرا بسیار خوشحال می کردند .این شد که چاپ دوم آنرا سفارش دادم و اقدام به طراحی این سایت کردم.

دوست عزیز در این کتاب، تمام آموخته ها و تجربیات شخصی ام را نگاشته ام  بیشتر مطالب به قلم خودم میباشد و قسمتهایی که از کتب دیگر است، مشخص کرده ام . مراحل قانون جذب و دعا را جداگانه توضیح داده ام وسپس آنها را با هم مقایسه نموده و نتیجه گیری  کرده ام .

در بخش پایانی برای مسائلی  که اکثرمردم با آنها درگیر هستند راه حلهایی کاملاً عملی و واضح  بر اساس قانون جذب (یا همان دعا)آورده ام این موارد عبارتند از:سلامتی-به دنبال شغل-ازدواج –در طلب فرزند-پیدا کردن اشیا گمشده-پول و ثروت-بهبود روابط-هدایت فرزند.

هدف بزرگ من از نگارش این کتاب کمک به همه مردم است تا بتوانند زندگی شادی را برای خود بسازند و در دنیا و آخرت خوشبخت، شاد  و عاقبت بخیر باشند.

خدا را بسیار سپاسگزار و شاکرم که مرا وسیله ای قرار داد که بتوانم به دیگران کمک کنم و سهمی در خوشبختی و عاقبت بخیری آنها داشته باشم خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت.

دوستان عزیزم تا آنجا که میتوانید خدا را یاد کنید و سپاسگزار نعمتهایش باشید راز بزرگ خوشبختی و سعادت ، در همین است.

دوستتان دارم واز صمیم قلبم برای برآورده شدن آرزوهایتان و سعادت و خوشبختیتان دعا میکنم .

قیمت کتاب و یا فایل پی دی اف آن 15000 تومان میباشد برای خرید میتوانید در تلگرام به من پیام بدهید. 

آیدی من در تلگرام: @afsanehdarghodsi

logo-samandehi